Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Celoročné aktivity o. z. Neskorý zber

Krátky opis
Netradičný autorský projekt Anny Sedlačkovej (SK) a Matthew Hawkinsa (UK), ktorý prináša zamyslenie a zábavu na dosah ruky z vašich gaučov cez platformu ZOOM.
Fotogaléria
Názov podujatia
Neskorý zber: Priestor pre dvojité samohlásky/Already there__ZOOM o 19:30 hod.

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
26.04.2021

Popis projektu
Neskorý zber 3 dni pred medzinárodným dňom tanca uvádza on-line reprízu tanečného predstavenia


Priestor pre dvojité samohlásky / Already there na platforme ZOOM dňa 26.4.2021 o 19:30


Netradičný autorský projekt Anny Sedlačkovej (SK) a Matthew Hawkinsa (UK), ktorý prináša zamyslenie a zábavu na dosah ruky. Oslovuje tanečnú komunitu priamo v ich "najbezpečnejšom" prostredí u nich doma. Predstavenie ponúka konceptuálne pohybové skúmanie vzťahu tanca, priestoru a jazyka na mieste, kde vzniká - na tanečnej sále.

„Priestor pre dvojité Samohlásky“ je v istom zmysle aj Already there. Je to anglo - slovenské stretnutie medzi tanečníkmi Ankou Sedlačkovou a Matthewom Hawkinsom, ktoré pokrýva ich rôzne spolupráce za posledné tri desaťročia. Majú pocit, že nie je potrebné bazírovať na tom, čo sa stane. Napriek tomu je, pre týchto „celoživotných študentov“, správne vzdať hold tomu, čo by mohlo byť okamžite po ruke v ich milovaných pracovných lokalitách. Experimentujú s metodikou provizórneho správania a majú v úmysle vyvolať pop - up zážitok s vhodnou hĺbkou.


Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Facebooková udalosť https://www.facebook.com/events/576758190384322/" target="_blank" data-saferedirecturl="https://www.facebook.com/events/576758190384322/" open="" sans",="" "helvetica="" neue",="" helvetica,="" arial,="" sans-serif;"="">Rezervácie na: neskoryzberoz@gmail.com

Obratom na váš email dostanete link na zoom udalosť.

Projekt ďalej podporili: Babyfit o.z., Neskorý zber o.z., Dancebase (UK).

Názov prímateľa
Neskorý zber

Celkový rozpočet:
18 320,00 €

Výška podpory:
17 000,00 €