Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knihy sa ozvali

Krátky opis
Hosťom prvého Zákusku s knihou bude spisovateľ Tomáš Lazár, ktorý predstaví svoju novinku Slovo miesto činu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Zákusok s knihou

Miesto konania / kraj
Partizánske / Partizánske

Termín konania
24.02.2018

Popis projektu

Besedy a workshopy o aktuálnej slovenskej literatúre s jej tvorcami –spisovateľmi, ilustrátormi. Podujatie je určené pre rôzne generácie.

Cieľom je oboznámiť čitateľov s aktuálnou slovenskou tvorbou, a to zaujímavým, interaktívnym spôsobom a kontaktom s jej tvorcami.

Hosťom prvého Zákusku s knihou bude spisovateľ Tomáš Lazár, ktorý  predstaví svoju novinku Slovo miesto činu. 


Názov prímateľa
Mestská umelecká agentúra Partizánske

Celkový rozpočet:
10 286,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €