Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Wave 2021

Krátky opis
Recy-kecy o cirkulárnej ekonomike. Hosť: Petra Csefalvayova - spoluzakladateľka neziskovej organizácie INCIEN, ktorej úlohou je implementovať koncept Cirkulárnej ekonomiky v podmienkach SR. Petra sa špecializuje na oblasti ako je ekodizajn, materiály a technológie. Koncept CE predstavuje nový model fungovania našej spoločnosti, kde odpad sa stáva zdrojom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Recy-kecy o cirkulárnej ekonomike.

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
06.04.2021

Popis projektu


Recy-kecy o cirkulárnej ekonomike.


Hosť: Petra Csefalvayova - spoluzakladateľka neziskovej organizácie INCIEN, ktorej úlohou je implementovať koncept Cirkulárnej ekonomiky v podmienkach SR. Petra sa špecializuje na oblasti ako je ekodizajn, materiály a technológie. Koncept CE predstavuje nový model fungovania našej spoločnosti, kde odpad sa stáva zdrojom. Odpad ako taký v ideálnom stave nebude existovať. Je možné takto fungovať? Je možné na Slovensku takúto zmenu uskutočniť? Týmto otázkam a ich odpovediam sa venuje prostredníctvom rôznych projektov.


Zakúpením dobrovoľného vstupného podporíš kultúru vo Wave:
https://tootoot.fm/sk/events/602e4d48a9cdd30fc068fd28?fbclid=IwAR3x_vFVrHO1ENDfcX1DW3hUlYfT3pVgwyRTffkYBUWT9ErE3G5k45nx9UY" rel="nofollow noopener" role="link" tabindex="0" target="_blank">https://tootoot.fm/sk/events/602e4d48a9cdd30fc068fd28?fbclid=IwAR3x_vFVrHO1ENDfcX1DW3hUlYfT3pVgwyRTffkYBUWT9ErE3G5k45nx9UY" verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Názov prímateľa
Združenie WAVE

Celkový rozpočet:
57 500,00 €

Výška podpory:
50 000,00 €