Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Překlad prózy Šeptuchy

Krátky opis
Online beseda s Alenou Sabuchovou, autorkou prózy Šeptuchy organizovaná překladatelem Lubomírem Machalou pro studenty Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci i další zájemce.
Fotogaléria
Názov podujatia
Ex libris s Alenou Sabuchovou

Miesto konania
Česká republika

Termín konania
02.03.2021

Popis projektu

Ex libris je cyklus besed především s českými a slovenskými spisovateli a spisovatelkami, primárně určený studentům a zaměstnancům FF UP v Olomouci, ale i dalším zájemcům. V tomto cyklu představil jeho organizátor Lubomír Machala už více než padesát spisovatelských osobností. 2. 3. byla beseda věnována slovenské autorce Aleně Sabuchové a jejímu úspěšnému románu Šeptuchy. 

Názov prímateľa
Lubomír Machala

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €