Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Metodika folklóru

Krátky opis
27.február 2021, sobota, od 9:00 – 13:30 hod., webinár, on-line stream zo štúdia telKE, Kasárne/Kulturpark, Košice Tradičná svadba Fenomén čepčenia na mieru Lektorky: Dana Kľučárová, Michaela Dvoekonko
Fotogaléria
Názov podujatia
Metodika folklóru - Tradičná svadba

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
27.02.2021

Popis projektu
Názov prímateľa
Centrum kultúry Košického kraja

Celkový rozpočet:
2 900,00 €

Výška podpory:
2 700,00 €