Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Wave 2020

Krátky opis
Wave~centum nezávislej kultúry v Prešove uvádza hudobný online projekt s názvom HOMETOWN, formát o hudbe, ktorá formuje lokálnu scénu, aká sa v meste tvorí, počúva, organizuje…Ďalším milým hosťom bude jeden z najznámejších prešovských hudobníkov. Privítame Ľuboslava Petrušku, ktorého všetci poznáte z kapiel Chiki liki tu-a, Korben Dallas a Satin Lead. Čaká Vás už tradične pár otázok a prešovská, svetová hudba.
Fotogaléria
Názov podujatia
HOMETOWN: ĽUBOSLAV PETRUŠKA

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
13.03.2021

Popis projektu

Wave~centum nezávislej kultúry v Prešove uvádza hudobný online projekt s názvom HOMETOWN, formát o hudbe, ktorá formuje lokálnu scénu, aká sa v meste tvorí, počúva, organizuje…Ďalším milým hosťom bude jeden z najznámejších prešovských hudobníkov. 

Privítame Ľuboslava Petrušku, ktorého všetci poznáte z kapiel Chiki liki tu-a, Korben Dallas a Satin Lead.
Čaká Vás už tradične pár otázok a prešovská, svetová hudba.

Sleduj každú sobotu od 20:00 na kanáloch:
FB/WAVE.CNK
YT/WAVE CNK
(alebo v archíve)


Sobota 27.2./ 20:00 HOMETOWN: SEKVOJA & DJ REZUMÉ
Sobota 6.3. / 20:00 HOMETOWN: AKUSTIKA
Sobota 13.3. / 20:00 HOMETOWN: ĽUBOSLAV PETRUŠKA
Sobota 20.3. / 20:00 HOMETOWN: ALLTIDE
Sobota 27.3. / 20:00 HOMETOWN: PAPYLLON
Sobota 3.4. / 20:00 HOMETOWN: BREATHE
Sobota 10.4. / 20:00 HOMETOWN: EROBEO & DJ REZUMÉ
Svetelný dizajn: Sedemminut


Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Názov prímateľa
Združenie WAVE

Celkový rozpočet:
67 500,00 €

Výška podpory:
55 000,00 €