Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ArtWife III.

Krátky opis
diskusia so Z. Kovačič-Hanzelovou, R. Gehrerovou a S. Jánošovou Diskusiu moderuje Laura Kovácsová.
Fotogaléria
Názov podujatia
Kramár, rosničky a varechy

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
24.02.2021

Popis projektu

Maroš Kramár chytil v priamom prenose pracovníčku televízie za zadok. Moderátorky počasia sú sexi rosničky. O protestoch za ženské a reprodukčné práva sa v médiách takmer nehovorilo. Prečo je feminizmus v médiách takmer neviditeľný? Nemá snáď dostatočne “ženskú tvár” aby dostal priestor? S akými problémami sa stretávajú moderátorky, redaktorky a novináky? Aké obmedzenia musia prekonať pri presadzovaní feministických tém do vysielania, novín, podcastov či iných médií?

Názov prímateľa
Diera do sveta

Celkový rozpočet:
8 200,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €