Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Wave 2020

Krátky opis
Dizajnér a start-upista Jakub Ptačin si dal záväzok, že počas jedného roka napíše každý týždeň jednu esej, ktorú pošle ako newsletter ďalej. Výsledkom je kniha 53 pokusov, ako byť lepší. Je v nej všetko, čo už viete, ale možno to potrebujete počuť znova. Napríklad aj to, ako byť optimista, ako sa dožiť 120 rokov a ako vedieť povedať nie. Besedu budeme opäť vysielať naživo na Facebooku. Tešíme sa na vašu online účasť! Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Večer s Artforom Prešov ONLINE: Jakub Ptačin

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
15.03.2021

Popis projektu
Dizajnér a start-upista Jakub Ptačin si dal záväzok, že počas jedného roka napíše každý týždeň jednu esej, ktorú pošle ako newsletter ďalej. Výsledkom je kniha 53 pokusov, ako byť lepší. Je v nej všetko, čo už viete, ale možno to potrebujete počuť znova. Napríklad aj to, ako byť optimista, ako sa dožiť 120 rokov a ako vedieť povedať nie. Besedu budeme opäť vysielať naživo na Facebooku. Tešíme sa na vašu online účasť!
Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Názov prímateľa
Združenie WAVE

Celkový rozpočet:
67 500,00 €

Výška podpory:
55 000,00 €