Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Wave 2020

Krátky opis
Wave~centum nezávislej kultúry v Prešove uvádza nový hudobný online projekt HOMETOWN, formát o hudbe, ktorá formuje lokálnu scénu, aká sa v meste tvorí, počúva, organizuje...V ďalšom vydaní sa môžete tešiť na intímny setlist Bohuša Hajducha a Richarda Ráca z alternatívno popovej kapely Papyllon. Chalani porozprávali o tom, ako vnímajú miestnu hudobnú scénu, ako trávili posledný korona rok a ako to vyzerá s novým albumom.
Fotogaléria
Názov podujatia
HOMETOWN: PAPYLLON

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
27.03.2021

Popis projektu


Wave~centum nezávislej kultúry v Prešove uvádza nový hudobný online projekt HOMETOWN, formát o hudbe, ktorá formuje lokálnu scénu, aká sa v meste tvorí, počúva, organizuje...


V ďalšom vydaní sa môžete tešiť na intímny setlist Bohuša Hajducha a Richarda Ráca z alternatívno popovej kapely Papyllon. Chalani porozprávali o tom, ako vnímajú miestnu hudobnú scénu, ako trávili posledný korona rok a ako to vyzerá s novým albumom. Večer zakončia komorným koncertom s "rozliatou" gitarou a výrazným vokálom.


Sleduj každú sobotu od 20:00 na kanáloch:
FB/WAVE.CNK
YT/WAVE CNK


Sobota 3.4. / 20:00 HOMETOWN: BREATHE
Sobota 10.4. / 20:00 HOMETOWN: EROBEO & DJ RESUMÉ
Svetelný dizajn: SedemminutNázov prímateľa
Združenie WAVE

Celkový rozpočet:
67 500,00 €

Výška podpory:
55 000,00 €