Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Wave 2020

Krátky opis
Wave~centum nezávislej kultúry v Prešove uvádza nový hudobný online projekt HOMETOWN, formát o hudbe, ktorá formuje lokálnu scénu, aká sa v meste tvorí, počúva, organizuje. V druhom jeho vydaní vystrieda hip-hop reggae vo fúzii pozitívnych vibrácií. Predstaví sa vaša obľúbená kapela Akustika. Dozviete sa, ako zabíjajú čas počas korony, či vyrazia za vami do ulíc aj toto leto, kedy príde na svet ich nový album, alebo čím ešte prekvapia?
Fotogaléria
Názov podujatia
HOMETOWN: AKUSTIKA

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
06.03.2021

Popis projektu
Wave~centum nezávislej kultúry v Prešove uvádza nový hudobný online projekt HOMETOWN, formát o hudbe, ktorá formuje lokálnu scénu, aká sa v meste tvorí, počúva, organizuje...


V druhom jeho vydaní vystrieda hip-hop reggae vo fúzii pozitívnych vibrácií.
Predstaví sa vaša obľúbená kapela Akustika. Dozviete sa, ako zabíjajú čas počas korony, či vyrazia za vami do ulíc aj toto leto, kedy príde na svet ich nový album, alebo čím ešte prekvapia?
Priateľskú večernú session ukončia koncertom, charakteristickým odlišnosťou a rozmanitosťou žánrov, v ktorom začuješ aj ešte nepočuté..


Sleduj každú sobotu od 20:00 na kanáloch:
FB/WAVE.CNK
YT/WAVE CNK


Sobota 13.3. / 20:00 HOMETOWN: ĽUBOSLAV PETRUŠKA
Sobota 20.3. / 20:00 HOMETOWN: ALLTIDE
Sobota 27.3. / 20:00 HOMETOWN: PAPYLLON
Sobota 3.4. / 20:00 HOMETOWN: BREATHE
Sobota 10.4. / 20:00 HOMETOWN: EROBEO & DJ RESUMÉ
Svetelný dizajn: Sedemminut


Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Názov prímateľa
Združenie WAVE

Celkový rozpočet:
67 500,00 €

Výška podpory:
55 000,00 €