Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Mladé múzy

Krátky opis
Divadlo Thalia Teatro už od roku 2012 pravidelne vykonáva svoju činnosť doma i v zahraničí. Pod hlavičkou Mladé múzy sa uskutočňujú celoročné aktivity divadla v sezóne 2020 - 2021. Mladé múzy sa najviac “priatelia” s deťmi, mládežou a mladými umelcami. Divadlo oslovuje detské publikum, pracuje s mladými ľuďmi a dáva príležitosti mladým profesionálnym umelcom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Verejne!

Miesto konania / kraj
Budča / Zvolen

Termín konania
12.03.2021

Popis projektu
Thalia Teatro pozýva mladých od 15 do 35 rokov na workshop verejného prejavu Verejne!
Kedy? 12. marca 2021 (piatok) o 14:00. Kde? ONLINE.

Si stredoškolák, vysokoškolák, absolvent, uchádzaš sa o zamestnanie alebo už pracuješ, či práve rozbiehaš vlastnú ideu? Reči vládnu svetom! Ako si ich podmaniť a pritom získať, čo sme si zaumienili? Ako sa pripraviť na prejav na verejnosti či pred publikom? Ako pracovať s myšlienkami, hlasom, ako využiť reč tela? Verejný prejav má v prvom rade sociálny rozmer. V užšom kontexte ho môžeme vnímať aj z umeleckej roviny. O jeho rôznych formách sa budeme baviť online.
Ak sa chcete stať účastníkmi online workshopu, je potrebné prihlásiť sa na email thaliateatro@gmail.com alebo cez správu na FB Thalia Teatro. V prípade záujmu nás kontaktujte. Radi vám poskytneme bližšie informácie.
Účasť na online workshope je bezplatná.
Workshop Verejne! prebieha v rámci celoročných aktivít divadla Thalia Teatro pod názvom Mladé múzy, ktoré organizujeme vďaka podpore z verejných zdrojov. Hlavný partner Fond na podporu umenia.
Názov prímateľa
Thalia Teatro

Celkový rozpočet:
5 377,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €