Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Jana Bezek/Milan Rúfus - Modlitbičky

Krátky opis
Koncertná prezentácia hudobného diela slovenskej skladateľky, Jany Bezek , Modlitbičky , ktoré vzniklo na texty z básnickej zbierky velikána slovenkej literatúry Milana čo najširšiemu publiku . Prepojenie s klasickou hudbou, špeciálne v prípade Modlitbičiek , vytvára spojenie, ktoré oslovuje všetky vekové generácie a dáva možnosť oslovenia čo najväčšieho počtu ľudí, prepojenia slova a hudby v tej najčistejšej podobe.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert Jana bezek/ Milan Rúfus - Modlitbičky, umiestnenie loga FPU

Miesto konania / kraj
Spišská Nová Ves / Spišská Nová Ves

Termín konania
02.04.2018 - 29.06.2018

Popis projektu

Umiestnenie loga FPU na :

100 ks plagátov formátu A2 propagujúce koncerty  : distribúcia v meste konania koncertu a v okolí , Informačné centrá, Dom kultúry, ZUŠ, farnosti, detské centrá

500 ks letákov formátu A6 propagujúce koncerty  : distribúcia v meste konania koncertu a v okolí , Informačné centrá, Dom kultúry, ZUŠ, farnosti, detské centrá

Umiestnenie loga na baneri pri vstupe na koncert

Názov prímateľa
Dr. HORÁK spol. s r.o.

Celkový rozpočet:
15 800,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €