Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Povesti spod Vitoroga

Krátky opis
Vytvorili sme vlastnú facebooková stránku Povesti spod Vitoroga/Priče ispod Vitoroga
Fotogaléria
Názov podujatia
Povesti spod Vitoroga/Priče ispod Vitoroga

Miesto konania / kraj
Žilina / Žilina

Termín konania
23.03.2020 - 02.03.2021

Popis projektu

Dielo Povesti spod Vitoroga hovorí o kraji Janj v Bosne a Hercegovine. Vytvorili sme vlastnú facebookovú stránku, kde sme postupne uverejňovali ukážky textu v slovenskom a neskôr aj v srbskom jazyku, fotografie oblasti Janj, ilustrácie z pripravovanej knihy, uskutočnila sa aj tvorivá súťaž pre deti. Návštevník mohol sledovať postup prípravy textu až do jeho knižného vydania. Naďalej tu uverejňujeme aktuality. 

Odkaz na stránku:

https://www.facebook.com/povestispodvitorogahttps://www.facebook.com/povestispodvitoroga">https://www.facebook.com/povestispodvitoroga color="#050505" face="Segoe UI Historic, Segoe UI, Helvetica, Arial, sans-serif">

Názov prímateľa
Katarína Mikolášová

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
2 026,00 €