Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Povesti spod Vitoroga

Krátky opis
Srbská facebooková stránka Janjska galerija vytvorila a uverejnila krátke video o projekte Povesti spod Vitoroga/Priče ispod Vitoroga
Fotogaléria
Názov podujatia
НОВО NOVO НОВО NOVO

Miesto konania
Srbsko

Termín konania
09.11.2020

Popis projektu

Srbská facebooková stránka Janjska galerija uverejnila video o projekte Povesti spod Vitoroga/Priče ispod Vitoroga v srbskom jazyku. Stránka má viac ako 1000 fanúšikov, ktorí bývajú v oblasti Janj alebo odtiaľ pochádzajú. Vo videu knižku predstavil prekladateľ Martin Prebudila. Na fotografiách môžeme vidieť prírodné krásy, ľudí, ale aj zaujímavé kroje kraja Janj. Autor videa je Stojan Jerkić. Video si môžete pozrieť tu:

https://www.facebook.com/stojan.jerkic/videos/10218715977070801


" target="_blank">https://www.facebook.com/stojan.jerkic/videos/10218715977070801">https://www.facebook.com/stojan.jerkic/videos/10218715977070801


Názov prímateľa
Katarína Mikolášová

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
2 026,00 €