Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

AKO NA TO

Krátky opis
Projekt je určený na vzdelávanie odbornej verejnosti v oblasti tradičnej ľudovej kultúry.
Fotogaléria
Názov podujatia
AKO NA TO s Katarínou Babčákovou

Miesto konania / kraj
Banská Bystrica / Banská Bystrica

Termín konania
01.03.2020 - 30.06.2021

Popis projektu

Pozývame vás na metodický webinár, kde sa dozviete AKO NA analýzu tradičného tanečného materiálu. Odborníčka v oblasti tradičnej ľudovej kultúry vám prezradí, AKO na video záznam pozerať, na ČO sa zamerať a AKO tieto poznatky využiť. Budeme počúvať, pozerať, pýtať sa a diskutovať. Budeme sa VZDELÁVAŤ.

Webinár je určený choreografom, tanečným pedagógom, vedúcim folklórnych kolektívov a každému, kto má o túto tému záujem.

Webinár bude prebiehať cez aplikáciu ZOOM a je potrebné sa prihlásiť.

Ak sa chcete webináru zúčastniť alebo získať  viac informácií napíšte nám na urbanova@sosbb.sk alebo telefonujte 0940 982 674.

Názov prímateľa
Stredoslovenské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
3 500,00 €

Výška podpory:
3 200,00 €