Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Diera do sveta 2021

Krátky opis
Úzkosť mladých ľudí bola posledné desaťročia na vzostupe. Ako sa pandémia odráža na ich duševnom zdraví? Diskusia Michala Kotiana s Katarínou Ďurkáčovou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Najlepšie roky života? // Duševné zdravie mladých // diskusia

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
20.02.2021

Popis projektu

Úzkosť mladých ľudí bola posledné desaťročia na vzostupe. Ako sa pandémia odráža na ich duševnom zdraví?


Riziko ochorenia a ťažkého priebehu koronavírusu je u mladých ľudí relatívne malé. Môžu ale dlhodobé opatrenia ich duševné zdravie ohroziť viac?
O tom, ako bojovať s úzkosťou a ako zasiahla pandémia do duševného zdravia mladých sa budeme rozprávať s psychoterapeutkou, ktorá sa špecializuje na starostlivosť o mladých ľudí, Katarínou Ďurkáčovou.


Diskusiu moderuje Michal Kotian.

Link na FB event: https://www.facebook.com/events/329604405111467


Z" target="_blank">https://www.facebook.com/events/329604405111467">https://www.facebook.com/events/329604405111467


Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Diera do sveta

Celkový rozpočet:
63 000,00 €

Výška podpory:
55 000,00 €