Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zázračné kľúče od hravého čítania II - Ako nestratiť detského čitateľa a ako sa nestratiť v detskej literatúre

Krátky opis
S profesionálmi z oblasti detskej literatúry budeme hľadať odpovede na otázky Ako nestratiť detského čitateľa a ako sa nestratiť v detskej literatúre s prihliadnutím na aktuálnu situáciu súvisiacu so životom detí vdigitálnom prostredí aj v rámci dištančného vzdelávania.
Fotogaléria
Názov podujatia
Zázračné kľúče od hravého čítania - online celoslovenský seminár - webinár

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
24.02.2021

Popis projektu

Celoslovenský seminár pre pedagógov, knihovníkov a rodičov sa presúva do online prostredia, čo vôbec neublíži jeho obsahu, pretože ponúka cieľovej skupine množstvo motivácií pre prácu s literárnym textom a detským čitateľom.


Link: https://www.youtube.com/watch?v=CIEZEbynyTg

Názov prímateľa
OSMIJANKO n.o.

Celkový rozpočet:
17 800,00 €

Výška podpory:
14 500,00 €