Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárne večery v Artfore

Krátky opis
Online večer s legendou slovenskej undergroundovej a experimentálnej hudby Samčom Bratom Dážďoviek. Bude sa niesť v znamení jeho duchovných detí, autorov knihy UMELÁ NEINTELIGENCIA, teda robotov s menami: Igor, Andrej Dadanko, Geograf, Sv. Theodor vs Google Translate a Mike Spirit & Kandidáti. Títo autori dokopy vytvorili jedinečný počin a to jednu z prvých kníh, ktorú v česko-slovenskom prostredí napísala umelá (ne)inteligencia: Svet sa nám nestal.
Fotogaléria
Názov podujatia
Umelá neinteligencia

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
04.02.2021

Popis projektu

Pozývame vás na online večer s legendou slovenskej undergroundovej a experimentálnej hudby Samčom Bratom Dážďoviek.
Bude sa niesť v znamení jeho duchovných detí, autorov knihy UMELÁ NEINTELIGENCIA, teda robotov s menami: Igor, Andrej Dadanko, Geograf, Sv. Theodor vs Google Translate a Mike Spirit & Kandidáti.
Títo autori dokopy vytvorili jedinečný počin a to jednu z prvých kníh, ktorú v česko-slovenskom prostredí napísala umelá (ne)inteligencia: Svet sa nám nestal.


Úryvky z knihy v krátkych videách prednesú členovia slovenskej slamovej scény.
Rozhovor so Samčom naživo z košického Artfora moderuje Tomáš Straka.
Nenechajte si ujsť tento unikátny úlet a poďte si s nami uletieť do sureálna online.
Link na sledovanie vysielania uverejníme krátko začiatkom na tejto stránke.


Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

https://www.facebook.com/events/470558073950153

Názov prímateľa
Artforum Košice s.r.o.

Celkový rozpočet:
3 685,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €