Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

LUCIUS ANNAEUS SENECA: MEDEIA

Krátky opis
Réžijno - dramaturgická koncepcia
Fotogaléria
Názov podujatia
LUCIUS ANNAEUS SENECA: MEDEIA réžijno - drťamaturgická koncepcia divadelnej hry

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
15.03.2021 - 15.04.2021

Popis projektu

Výstupom projektu bude réžijno - dramatutrgická koncepcia divadelnej hry LUCIUSA ANNAEUSA SENECU -  MEDEIA, podľa prekladu Martiny Borodovčákovej. Martina Borodovčáková preložila viaceré  hry Senecu ako prvá prekladateľka do slovenského jazyka. Texty prebásnil Ľubomír Feldek a na Slovensku sa táto hra nikdy neinscenovala. Bude to teda príprava na prvú verejnú produkciu tohot originálneho prekladu.

Názov prímateľa
Štefan Korenči

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €