Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Budovanie publika pre súčasný tanec na Slovensku

Krátky opis
Pozývame Vás na prvý z dvoch online webinárov venovaných segmentácii a rozvoju publika pre súčasný tanec. Webinár je určený všetkým, ktorí majú záujem aktívne si vypracovať stratégiu na rozvoj publika pre svoje tanečné projekty, predstavenia, súbor. Oslovujeme predovšetkým choreografov, tanečníkov, produkčných a manažérov tanečných súborov, ako aj dramaturgov a marketérov kultúrnych centier, ktoré súčasný tanec pravidelne uvádzajú. 12. februára 2021 o 11:00 15. apríla 2021 o 11:00 www.
Fotogaléria
Názov podujatia
PRE KOHO TANCUJEME? / WHOM DO WE DANCE FOR?

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
12.02.2021 - 15.04.2021

Popis projektu

V rámci projektu Budovanie publika pre súčasný tanec na Slovensku, ktorý realizuje Asociácia Bratislava v pohybe, si vás dovoľujeme pozvať na prvý z dvoch online webinárov venovaných segmentácii a rozvoju publika pre súčasný tanec.

 

Webinár je určený všetkým, ktorí majú záujem aktívne si vypracovať stratégiu na rozvoj publika pre svoje tanečné projekty, predstavenia, súbor. Oslovujeme predovšetkým choreografov, tanečníkov, produkčných a manažérov tanečných súborov, ako aj dramaturgov a marketérov kultúrnych centier, ktoré súčasný tanec pravidelne uvádzajú. 

 

Hľadáme účastníkov, ktorí sa zúčastnia oboch webinárov: 

12. februára 2021 o 11:00 (90 minút)

15. apríla 2021 o 11:00 (90 minút)

 

Účastníci budú mať za úlohu po prvom webinári vypracovať stručný plán rozvíjania publika pre svoj konkrétny projekt.

 

Oba webináre povedie Andrew McIntyre zo spoločnosti Morris Hargreaves McIntyre, ktorá sa už 21 rokov venuje výskumu, segmentácii a rozvíjaniu publika pre mnohé kultúrne inštitúcie a druhy umenia po celom svete.

 

Webináre budú v anglickom jazyku. Dĺžka webináru: 90 minút.

 

Kapacita je limitovaná, uprednostníme účastníkov, ktorí sa zaviažu absolvovať oba webináre.

 

Prihláste sa najneskôr do 5.2.2021 vyplnením https://docs.google.com/forms/d/1WFCPOgL1c6qhwSNk6h2dEdV1Ez6gruPoH7pw2AksF0k/edit"> calibri",sans-serif;mso-ascii-theme-font:="" minor-latin;mso-hansi-theme-font:minor-latin;mso-bidi-font-family:arial"="">stručného formuláru

Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. 

Viac info o Morris Hargreaves McIntyre: https://docs.google.com/forms/d/1WFCPOgL1c6qhwSNk6h2dEdV1Ez6gruPoH7pw2AksF0k/edit"> calibri",sans-serif;mso-ascii-theme-font:minor-latin;mso-hansi-theme-font:="" minor-latin;mso-bidi-theme-font:minor-latin;color:#0563c1"="">https://docs.google.com/forms/d/1WFCPOgL1c6qhwSNk6h2dEdV1Ez6gruPoH7pw2AksF0k/edit"> style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial;"> 

Kontakt: Asociácia Bratislava v pohybe, https://docs.google.com/forms/d/1WFCPOgL1c6qhwSNk6h2dEdV1Ez6gruPoH7pw2AksF0k/edit"> calibri",sans-serif;mso-ascii-theme-font:="" minor-latin;mso-hansi-theme-font:minor-latin;mso-bidi-theme-font:minor-latin"="">Mária Lacková, email: bvp.mary@gmail.com

Názov prímateľa
Asociácia Bratislava v pohybe

Celkový rozpočet:
17 720,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €