Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Wave 2020

Krátky opis
Vzťahy sa už rozvíjajú iba na sieťach. V Dunaji ožívajú vyzy. V alternatívnych dejinách nás obsadia Američania. S Michalom Hvoreckým budeme ONLINE hovoriť o jeho novej zbierke poviedok.
Fotogaléria
Názov podujatia
Večer s Artforom ONLINE: Michal Hvorecký

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
27.01.2021

Popis projektu

Vzťahy sa už rozvíjajú iba na sieťach. V Dunaji ožívajú vyzy. V alternatívnych dejinách nás obsadia Američania. S Michalom Hvoreckým budeme ONLINE hovoriť o jeho novej zbierke poviedok

Čierny lev, kde reaguje na aktuálne problémy 21. storočia a vracia sa k žánru literárnej fantastiky. Taktiež budeme hovoriť o jeho preklade geniálneho fiktívneho cestopisu Halič od reportéra Martina Pollacka. 


(besedu môžete sledovať od 20:00 na Faceboku Wave centrum nezávislej kultúry, alebo Artforum Prešov)


Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia 

Názov prímateľa
Združenie WAVE

Celkový rozpočet:
67 500,00 €

Výška podpory:
55 000,00 €