Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúra v Župnom dome 2020

Krátky opis
Pozývame vás do nášho online sveta
Fotogaléria
Názov podujatia
Dosky: Variácie lásky / online

Miesto konania / kraj
Púchov / Púchov

Termín konania
31.01.2021

Popis projektu

Variácie lásky
Dramatizácia dvoch literárnych diel v jednej inscenácii: Božena Slančíková-Timrava Za koho ísť?, Elena Maróthy-Šoltésová Moje deti. Inscenácia pokračuje v banskobystrickom hľadaní obrazov a osudov žien a skúma rôzne ženské roly, ktoré sú im "dané", bez ohľadu na storočie, v ktorom žijú.

Scenár a réžia: Iva Š.
Dramaturgická spolupráca: Marián Pecko
Kostýmy, bábky: Eva Farkašová a. h.
Hudba: Juraj Haško a. h., výber (zulu wedding sond, Godspeed Monheim, Colleen The Cello song, W.A. Mozart)
Hrajú: Marianna Mackurová, Ivana Kováčová, Mária Šamajová

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
PODIVNÝ BARÓN

Celkový rozpočet:
21 040,00 €

Výška podpory:
18 000,00 €