Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Elity Kysúc

Krátky opis
Kysucké múzeum v Čadci pozýva odbornú verejnosť na seminár Elity v dejinách regiónov IV, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Seminár sa uskutoční dňa 29. januára 2021 v Kaštieli Radoľa, prípadne online formou podľa aktuálne platných protipandemických nariadení.
Fotogaléria
Názov podujatia
odborný seminár Elity v dejinách regiónov IV

Miesto konania / kraj
Radoľa / Kysucké Nové Mesto

Termín konania
29.01.2021

Popis projektu

Kysucké múzeum v Čadci, organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja, pozýva odbornú verejnosť zúčastniť sa na odbornom seminári s názvom Elity v dejinách regiónov IV, ktorý sa uskutoční dňa 29. januára 2021 v Kaštieli Radoľa, prípadne podľa aktuálne platných protipandemických opatrení online formou videokonferencie. Seminár, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, je sprievodným podujatím k výstave Elity Kysúc, podporenej Fondom. 

Názov prímateľa
Kysucké múzeum

Celkový rozpočet:
8 900,00 €

Výška podpory:
7 500,00 €