Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Divadlo NUDE v zahraničí

Krátky opis
Prezentácia Divadla NUDE v zahraničí
Fotogaléria
Názov podujatia
Stop F. Smiling _ platforma pre extrémne emócie

Miesto konania
Česká republika

Termín konania
25.09.2020 - 31.12.2020

Popis projektu
Šialená autorská performancia Lýdie Ondrušovej a Tomáša Procházku na hranici gýča, trápnosti a prúseru.
Som šťastná, tak prečo nie som.... Sme tlačení do dokonalej hypotéky, dokonalej rodiny, dokonalej ženy, dokonalého muža. V dokonalom svete sa všetci usmievajú. V dokonalom svete nie je cool byť smutný. Dokonalosť existuje. A preto sa usmievame. Sála Novej Cvernovky sa premení v dokonalý trenažér nedokonalého sveta. Čo je prirodzené? A čo je pretvárka? Je ti zle? Vyzvracaj sa. Je tu smutno? Plač. Si šťastná? Skáč. Si nešťastná? Krič. Si nešťastný? Bež do niekam...
Koncept / Text / Réžia / Performance: Lýdia Ondrušová, Tomáš Procházka
Scénografická spolupráca / Grafický dizajn: Laura Štorcelová
Kostýmová spolupráca: Petra Kovácsová
Autor foto: Juraj Zmatek
Produkcia: Divadlo NUDE a Venuše ve Švehlovce, Divadlo NUDE
Vhodné pre osoby staršie ako 18 rokov.
Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Miesto konania: Venuše ve Švehlovce, Slavíkova 22, Praha
Deň konania: 25.9.2020 

Názov prímateľa
Divadlo NUDE

Celkový rozpočet:
2 230,00 €

Výška podpory:
2 100,00 €