Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Mladé múzy

Krátky opis
Stredoslovenské divadlo Thalia Teatro už od roku 2012 pravidelne vykonáva svoju činnosť doma i v zahraničí. Pod hlavičkou Mladé múzy sa uskutočňujú celoročné aktivity divadla v sezóne 2020-21. Mladé múzy sa najviac “priatelia” s deťmi, mládežou a mladými umelcami. Divadlo oslovuje detské publikum, pracuje s mladými ľuďmi a dáva príležitosti mladým profesionálnym umelcom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Rok slovenského divadla

Miesto konania / kraj
Budča / Zvolen

Termín konania
30.12.2020

Popis projektu
Mladé múzy divadla Thalia Teatro prinášajú kultúru a umenie mladej generácii a angažujú mladé generácie ľudí.
"Rok slovenského divadla" je online stretnutie prinášajúce diskurz na tému Roku slovenského divadla. Online úvahy vám prinesieme v streame v stredu 30. decembra 2020 o 17:00. Podujatie prináša možnosť diskurzu mladým kultúrnym aktivistom, umelcom i širokej verejnosti. Podujatia sa možno zúčastniť online cez facebookovú stránku Thalia Teatro, kde bude dostupný stream.
Tešíme sa na vás!
Názov prímateľa
Thalia Teatro

Celkový rozpočet:
5 377,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €