Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Sústredenie Folklórneho súboru Prameň Dolná Strehová

Krátky opis
FS Prameň vystúpil pri príležitosti podujatia MADÁČOVSKÝ DEŇ, deň obce Dolná Strehová v Dolnej Strehovej so svojou choreografou, ktorú nacvičil vďaka podpore FPU.
Fotogaléria
Názov podujatia
MADÁČOVSKÝ DEŇ, deň obce Dolná Strehová

Miesto konania / kraj
Dolná Strehová / Veľký Krtíš

Termín konania
14.09.2019

Popis projektu

FS Prameň vystúpil pri príležitosti podujatia MADÁČOVSKÝ DEŇ, deň obce Dolná Strehová v Dolnej Strehovej so svojou choreografou, ktorú nacvičil vďaka podpore FPU. Vystúpenie sledovalo približne 700 divákov. Pred aj po vystúpení moderátor podujatia oznámil obecenstvo s informáciou, že FS Prameň nacvčil choreografiu práve vďaka podpore FPU. Logo FPU bolo viditeľne umiestnené pod pódiom.

Názov prímateľa
Miestny odbor Matice slovenskej Dolná Strehová

Celkový rozpočet:
5 306,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €