Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Lubená

Krátky opis
Obsahom projektu je: 1. Vydanie zvukového 2-CD nosiča s predpokladaným názvom "Ľudové piesne z hornej Nitry" vydané pod názvom " V POLUSÍ JEDEN DOM" . 2. Uvedenie výročného programu FSk Lubená pri príležitosti 35.výročia založenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Zvukový 2-CD nosič s názvom " V POLUSÍ JEDEN DOM"

Miesto konania / kraj
Poluvsie / Prievidza

Termín konania
01.06.2019 - 31.12.2020

Popis projektu
Názov prímateľa
LUBENÁ - združenie pre výskum, ochranu, propagáciu a šírenie tradičnej a ľudovej kultúry

Celkový rozpočet:
9 054,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €