Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

SHOWCASE Divadla NUDE: venovaný ženám

Krátky opis
Divadlo NUDE prichádza s druhým ročníkom festivalu SHOWCASE, ktorý venuje ženám. Program festivalu každý deň prinesie pohľad na ženu v rôznych obdobiach jej života, pričom sa zameria na jej vnútorný svet, aj na jej spoločenské postavenie v súčasnosti.
Fotogaléria
Názov podujatia
Len dobré dievča / výsledok výzvy OPEN CALL performancia

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
18.09.2020 - 30.09.2020

Popis projektu

18.9.2020 o 19:00 19:30

Autorské divadlo. Výsledok výberu otvorenej výzvy pre divadelných tvorcov na vytvorenie autorského divadelného diela v Pistoriho paláci. Spoločenské očakávania, ktoré sú na ženy kladené od ich útleho veku. Môžme z tohto kruhu len tak vystúpiť? Kde sa to začína a kde to končí?
Tvorivý tím: Laura Černáková, Roberta Krmášková, Monika Štolcová. Dramaturgický dohľad: Marek Godovič. Výtvarný koncept: Laura Černáková

Lístky: https://tootoot.fm/sk/events/5f60f5d661426712d4f86ea8?sp=0&fbclid=IwAR3shCtHf0Gz-8ySPazThM-CaDRUrID7CG_V-CAPFDmcUAQ6n7N_brqbqfU" rel="nofollow noopener" role="link" tabindex="0" target="_blank" style="color: var(--blue-link); cursor: pointer; outline: none; list-style: none; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; padding: 0px; margin: 0px; touch-action: manipulation; background-color: rgb(255, 255, 255); display: inline; -webkit-tap-highlight-color: transparent; font-family: " segoe="" ui="" historic",="" "segoe="" ui",="" helvetica,="" arial,="" sans-serif;="" font-size:="" 15px;"="">https://tootoot.fm/sk/events/5f60f5d661426712d4f86ea8?sp=0&fbclid=IwAR3shCtHf0Gz-8ySPazThM-CaDRUrID7CG_V-CAPFDmcUAQ6n7N_brqbqfU"

Názov prímateľa
Divadlo NUDE

Celkový rozpočet:
12 890,00 €

Výška podpory:
11 000,00 €