Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

SHOWCASE Divadla NUDE: venovaný ženám

Krátky opis
Divadlo NUDE prichádza s druhým ročníkom festivalu SHOWCASE, ktorý venuje ženám. Program festivalu každý deň prinesie pohľad na ženu v rôznych obdobiach jej života, pričom sa zameria na jej vnútorný svet, aj na jej spoločenské postavenie v súčasnosti.
Fotogaléria
Názov podujatia
Promiňte, že rodim / CZ

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
15.09.2020 - 30.09.2020

Popis projektu

15.9.2020 o 19.00 , Pistoriho palác

Autobiografická inscenácia o niečom tak intímnom ako je pôrod. Pôrod šesť krát inak. Materská show zo stopami oxytocínu, laktačnej psychózy, spánkovej deprivácie a šiestich detí. O radostiach i strastiach rodiacich žien. Čo sa matky do toho pôrodu vôbec pletú? Predstavenie pre všetky typy žien: Tie, čo rodili, alebo rodiť budú, pre tie, ktoré nerodili a ani nebudú, a dokonca aj pre mužov.

Tvorivý tím: Kateřina Bílková, Lenka Huláková, Hana Malaníková. Scénografia: Jitka Pospíšilová. Svetelný dizajn: Vojtěch Kopta. Koprodukcia: Venuše ve Švehlovce

Názov prímateľa
Divadlo NUDE

Celkový rozpočet:
12 890,00 €

Výška podpory:
11 000,00 €