Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

SHOWCASE Divadla NUDE: venovaný ženám

Krátky opis
Divadlo NUDE prichádza s druhým ročníkom festivalu SHOWCASE, ktorý venuje ženám. Program festivalu každý deň prinesie pohľad na ženu v rôznych obdobiach jej života, pričom sa zameria na jej vnútorný svet, aj na jej spoločenské postavenie v súčasnosti.
Fotogaléria
Názov podujatia
Motion Diaries / performancia z výzvy OPEN CALL

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
13.09.2020 - 16.09.2020

Popis projektu

13.9. o 18:30 a 19:30
16.9. o 17:00 a 18:00
Pistoriho palác, Štefánikova 25 . Bratislava

Výsledok výberu otvorenej výzvy pre divadelných tvorcov na vytvorenie autorského divadelného diela v Pistoriho paláci.
rezervácie: som.nude@gmail.com
vstup voľný, kapacita obmedzená


Budovať vnútorné priestory vlastnej citlivosti… Autorská performancia Viktórie Revickej a Tatiany Takáčovej vytvorená na základe festivalovej výzvy v Pistoriho paláci. Ako dosiahnuť, aby som bola viac ženou keď zomriem, než keď som sa narodila?

Názov prímateľa
Divadlo NUDE

Celkový rozpočet:
12 890,00 €

Výška podpory:
11 000,00 €