Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čarovná studnička - regionálne a krajské vzdelávacie a kultúrno osvetové aktivity

Krátky opis
Tradičná tvorivá dielňa - výroba vianočných vencov, pedigových venčekov, korálikových anjelikov
Fotogaléria
Názov podujatia
Tradičné Vianoce

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
10.12.2020

Popis projektu

Tvorivá dielňa Tradičné Vianoce je zameraná na výrobu vianočných vencov, pedigových zvončekov a anjelikov z korálikov. Ide o celodennú aktivitu, aby sa účastníci mohli na nej striedať a aby sme zabezpečili všetky súčasné opatrenia. 

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
12 740,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €