Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Chlapec, ktorý sa stratil, aby sa našiel

Krátky opis
Ide o pôvodnú prózu žánru fantasy s prvkami imaginatívnej prózy určenú pre čitateľa stredného a staršieho školského veku (9-15 rokov), čím chceme postaviť pôvodnú slovenskú alternatívu voči zahraničným bestsellerom. Okrem pútavého, akčného deja budeme v druhom pláne akcentovať dôraz na etické usmernenie dieťaťa, na jeho hodnotovú orientáciu a nachádzanie sa vlastnej cesty.
Fotogaléria
Názov podujatia
knižná publikácia

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.09.2017 - 01.09.2018

Popis projektu

Propagácia bude formou loga fondu v publikácii a textu: Napísanie tejto knihy podporil z verejných zdrojov formou štipendia Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Daniel Hevier

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
10 596,00 €