Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ANASOFT LITERA - ONLINE

Krátky opis
LAUREÁT CENY ZA ROK 2019
Fotogaléria
Názov podujatia
ANASOFT LITERA - ONLINE

Miesto konania / kraj
Nové Zámky / Nové Zámky

Termín konania
26.11.2020

Popis projektu

Zavŕšenie celoročného cyklu uvádzania slovenských autorov predstavením NOVEJ nositeľky ceny ANASOFT LITERA 2020, ktorou sa stala ALENA SABUCHOVÁ s knihou ŠEPTUCHY.

Moderuje ZUZANA BELKOVÁ.

Online prenos z podujatia môžete sledovať na FB" target="_blank">https://www.facebook.com/vzdusnezamky2020/?ref=bookmarks">FB stránke Vzdušné ZÁMKY 2020.

Názov prímateľa
Mesto Nové Zámky

Celkový rozpočet:
390 707,00 €

Výška podpory:
300 000,00 €