Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vrava sprava aj zľava - online

Krátky opis
Celoročný cyklus besied, prednášok a hodinových kurzov kritického myslenia, vytvárajúci otvorený priestor pre názorovú konfrontáciu a autentickú interakciu publika.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vrava sprava aj zľava - online

Miesto konania / kraj
Nové Zámky / Nové Zámky

Termín konania
12.11.2020

Popis projektu

Ako prežiť covid? V kontexte duševného zdravia.

Prednáška psychologičky PhDr. Barbory Kuchárovej, PhD. MBA na tému psychického zdravia počas pandémie koronavírusu.
Prednáška ponúkne odpovede na otázky: čo je duševné zdravie, ako sa starať o duševné zdravie v čase pandémie a priblíži 20 krokov k udržaniu stavu psychickej pohody.

Online prenos z podujatia môžete sledovať na https://www.facebook.com/vzdusnezamky2020/?ref=bookmarks" style="color: rgb(87, 173, 104); transition: all 0.2s ease-out 0s; font-weight: 600;">FB stránke Vzdušné ZÁMKY 2020.

Názov prímateľa
Mesto Nové Zámky

Celkový rozpočet:
390 707,00 €

Výška podpory:
300 000,00 €