Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Jazz za železnou oponou

Krátky opis
Cyklus koncertov pod názvom Jazz za železnou oponou je predstavenie obdobia vývoja jazzu vo východnej Európe v čase ideologického potlačovania jazzu, ako nežiadúceho hudobného žánra, ktorý predstavuje nevhodný prejav západnej resp. americkej kultúry. Cyklus koncertov Jazz za železnou oponou predstavuje priamych aktérov tohto obdobia. Cieľom projektu je sústrediť hudobníkov v pokiaľ možno autentickom zložení a s autentickou tvorbou obdobia "jazzovej neslobody".
Fotogaléria
Názov podujatia
Cyklus koncertov a besied

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
10.04.2018 - 15.12.2018

Popis projektu

-  uvedenie loga na všetkých tlačových materiáloch týkajúcich sa projektu a koncertov s textom: 

   Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia   

-  slovná prezentácia Fondu na podporu umenia pri všetkých koncertoch projektu

uvedenie textu  Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia v prípadných reklamných rozhlasových alebo televíznych spotoch   

-  uvedenie textu  Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia v článkoch a recenziách týkajúcich sa koncertov projektu 


Názov prímateľa
Občianske združenie Trenčianska jazzová spoločnosť FÉNIX

Celkový rozpočet:
12 800,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €