Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

1. slovenské vydanie knihy Stiga Dagermana Nemecká jeseň

Krátky opis
O legendárnej reportáži švédskeho spisovateľa Stiga Dagermana, ktorá po prvýkrát vyšla v slovenskom preklade, hovorí v rozhovore a v podcaste prekladateľ Miroslav Zumrík.
Fotogaléria
Názov podujatia
Rozhovor s prekladateľom knihy Nemecká jeseň Miroslavom Zumríkom

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
20.10.2020 - 31.03.2021

Popis projektu

Škandinavista a prekladateľ Miroslav Zumrík hovorí v rozhovore o knihe švédskeho reportéra a spisovateľa Stiga Dagermana Nemecká" target="_blank">https://obchod.dennikn.sk/show/410/nemecka-jesen">Nemecká jeseň, ktorá vyšla v knižnej edícii Denníka N, aj o poetike nórskych súdnych spisov alebo o severskom metale. 

Rozhovor vyšiel aj ako podcast Denníka N.

Názov prímateľa
N Press, s.r.o.

Celkový rozpočet:
6 340,00 €

Výška podpory:
3 140,00 €