Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Mladé múzy

Krátky opis
Divadlo Thalia Teatro sa v sezóne 2020/2021 zameriava na deti, mládež a mladých umelcov, ale aj na všetkých, ktorí majú blízko mladým generáciám. Svoje aktivity podporené z verejných zdrojov hlavným partnerom -Fondom na podporu umenia - uvádza pod hlavičkou Mladé múzy.
Fotogaléria
Názov podujatia
Mladý poetický večer

Miesto konania / kraj
Budča / Zvolen

Termín konania
30.10.2020

Popis projektu
Mladé múzy divadla Thalia Teatro prinášajú kultúru a umenie mladej generácii a angažujú mladé generácie ľudí.
Mladý poetický večer otvorí dvere k poézii a literárnej tvorbe mladých ľudí, ale prepojí tvorcov i publikum aj s tvorbou legendárnych slovenských autorov.
Poézia a literatúra ako taká poskytuje pevný základ aj divadelnej tvorbe a otvára nové možnosti inscenovania.
Vypočujte si tvorbu v podaní mladých ľudí, recitátorov a autorov, 30. októbra 2020 o 19:00 online. Podujatie bude zdieľané online na FB Thalia Teatro.
Hostia: Emília Jana Pálešová, Branislav Pop, Katarína Laučíková, Martin Mirga, Hana Puškárová a ďalší.
Večerom sprevádza Monika Necpálová.
Tešíme sa na vás!
Názov prímateľa
Thalia Teatro

Celkový rozpočet:
5 377,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €