Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

OKA MIH Soundtrack

Krátky opis
Folklórny súbor Hornád vydáva svoje nové CD s názvom OKA MIH Soundtrack. Nové CD-čko popredného slovenského súboru príde na svet v stredu, 21. februára v Kasárňach/Kulturparku v Košiciach. Komorný koncert spojený s krstom OKA MIH Soundtrack-u sa začne o 18:00. CD vzniklo s podporou Fondu na podporu umenia, ďakujeme!
Fotogaléria
Názov podujatia
Krst nového CD Folklórneho súboru Hornád OKA MIH Soundtrack

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
21.02.2018

Popis projektu

Milé naše poslucháčstvo!

V našom novom CD OKA MIH Soundtrack sme chceli zvečniť neopakovateľné chvíle, ktoré sme zažili s programom OKA MIH na mnohých slovenských javiskách. A keďže OKA MIH je jedinečný a prchavý moment, rozhodli sme sa, že ho zakonzervujeme priamo na javisku. OKA MIH Soundtrack LIVE vznikol na pódiu spolu s našimi emóciami, tancami, piesňami, nedokonalosťami a najmä spolu s Vami! Vy, naši poslucháči a poslucháčky, diváci a diváčky, ste našou atmosférou, energiou a súčasťou! 


ĎAKUJEME! 

Váš Folklórny súbor Hornád! 


Príďte podporiť krst nášho nového CD.

Kedy: 21.2.2018 o 18:00

Kde: Kasárne / Kulturpark Košice

Názov prímateľa
FS HORNÁD

Celkový rozpočet:
10 500,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €