Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárne potulky Hlohovcom 4. Putovanie zaujímavými miestami Hlohovca, ktoré vstúpili do básní a románov.

Krátky opis
Program v parku pred františkánskym kláštorom uzavrel malý kvíz s hodnotnými knižnými cenami a piknik. 
Fotogaléria
Názov podujatia
Literárne potulky Hlohovcom 4.

Miesto konania / kraj
Hlohovec / Hlohovec

Termín konania
19.09.2020

Popis projektu

Program v parku pred františkánskym kláštorom pokračoval malým literárnym kvízom s hodnotnými knižnými cenami. Deti, ktoré sa vydržali potulovať do konca, dostali fidorkové medaily a na záver sme si príjemne oddýchli  na malom pikniku.

Názov prímateľa
EX LIBRIS AD PERSONAM HLOHOVEC

Celkový rozpočet:
2 100,00 €

Výška podpory:
1 650,00 €