Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárne potulky Hlohovcom 4. Putovanie zaujímavými miestami Hlohovca, ktoré vstúpili do básní a románov.

Krátky opis
Podujatie Literárne potulky Hlohovcom zorganizovalo o. z. EX LIBRIS AD PERSONAM 19. septembra 2020 už po štvrtý raz. Krásne septembrové ráno privítalo účastníkov potuliek na vyhliadke Šianec, odkiaľ o 9.00 vyštartovali na svoju štvrtú literárnu trasu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Literárne potulky Hlohovcom 4. Putovanie zaujímavými miestami Hlohovca, ktoré vstúpili do básní a románov.

Miesto konania / kraj
Hlohovec / Hlohovec

Termín konania
19.09.2020

Popis projektu

Na vyhliadke Šianec, kde naše združenie v spolupráci so Zdeňkom Svěrákom a Divadlom Járy Cimrmana osadilo pamätnú tabuľu českému velikánovi Járu Cimrmanovi – zazneli úryvky z jeho diela Hospoda na mýtince a prednáška o Cimrmanovom vzťahu k Hlohovcu.

Názov prímateľa
EX LIBRIS AD PERSONAM HLOHOVEC

Celkový rozpočet:
2 100,00 €

Výška podpory:
1 650,00 €