Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie

Krátky opis
Cyklus šiestich vzdelávacích stretnutí s cieľom rozšíriť základné poznatky, vedomosti a praktické skúsenosti amatérskych ochotníkov v začínajúcich i pokročilých divadelných súboroch.
Fotogaléria
Názov podujatia
Cyklické vzdelávanie ochotníkov

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
17.02.2018 - 31.03.2018

Popis projektu

Forma teoretickej a praktickej odbornej výuky v podmienkach ochotníckych súborov v obciach, konzultácie s odborným lektorom, tematicky zamerané na konkrétnu divadelnú inscenáciu.

Názov prímateľa
Liptovské kultúrne stredisko v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
12 910,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €