Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica dokorán

Krátky opis
Kniha a ešte trochu viac. Besedy s jubilujúcimi autormi
Fotogaléria
Názov podujatia
Malí pomocníci - beseda s jubilujúcou spisovateľkou a ilustrátorkou Danicou Pauličkovou - 12. 2. 2018

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
01.01.2018 - 31.12.2018

Popis projektu

Malí pomocníci - beseda s jubilujúcou spisovateľkou a ilustrátorkou Danicou Pauličkovou sa konala v oddelení pre deti a na pobočke Tulipán

Názov prímateľa
Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave

Celkový rozpočet:
18 693,00 €

Výška podpory:
17 500,00 €