Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Záhorské túry do literatúry

Krátky opis
Literárne stretnutie s jediným záhoráckym steampunkovým spisovateľom a jedným z mála autorov tohto žánru na Slovensku Petrom Jelínkom
Fotogaléria
Názov podujatia
Šialená jazda s Petrom Jelínkom

Miesto konania / kraj
Senica / Senica

Termín konania
09.10.2020

Popis projektu

Literárne stretnutie s jediným záhoráckym steampunkovým spisovateľom a jedným z mála autorov tohto žánru na Slovensku Petrom Jelínkom, autorom, ktorý má rád netradičného príbehy, v ktorých vznikajú situácie vymykajúce sa bežnému životu. Rozprávanie o knihách Norrr, ochraňuj Britániu!  Alternauti, o tom, čo vlastne je steampunková literatúra, kto sú jej priaznivci, o jeho vzťahu k sci-fi a fantasy.

Názov prímateľa
Záhorská knižnica

Celkový rozpočet:
3 685,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €