Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čarovná studnička - regionálne a krajské vzdelávacie a kultúrno osvetové aktivity

Krátky opis
Tvorivá dielňa pre základné školy
Fotogaléria
Názov podujatia
Učíme sa tkať

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
30.09.2020

Popis projektu

Tvorivá dielňa Učíme sa tkať je určená pre žiakov základných škôl. Na tvorivej dielni si budú môcť žiaci s odborným lektorom vyskúšať tkanie na krosnách, ako aj na malých krosienkach, či vyrobiť tkané náramky. Tvorivou dielňou chceme u žiakov vzbudiť záujem o tradičné remeslo - tkanie. 

Názov prímateľa
Gemersko - malohontské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
12 740,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €