Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii

Krátky opis
Cyklus vzdelávania formou praktického nácviku zvyku/obradu s domácou folklórnou skupinou vo vybraných obciach regiónu
Fotogaléria
Názov podujatia
Dedinské zvyky, stretnutie č.4

Miesto konania / kraj
Svidník / Svidník

Termín konania
10.10.2020

Popis projektu

Dedinské zvyky, stretnutie č.4 budeme realizovať v obci Oľšavka v stropkovskom okrese. Domáca folklórna skupina sa predstaví zvykom "Lamanyk". Lektorom bude Ing. Ladislav Bačinský.

Názov prímateľa
Podduklianske osvetové stredisko vo Svidníku

Celkový rozpočet:
8 450,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €