Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Výroba a interpretácia hry na slovenské gajdy

Krátky opis
Dňa 11. a 13.09.2019 sa v rámci regionálnej výchovy žiakov miestnej školy uskutoční prezentácia výroby a hry na trojhlasné gajdy. Prezentáciu uskutoční gajdoš Michal Machava v priestoroch múzea ,,Hriňovská drevenica Štefana Nosáľa"
Fotogaléria
Názov podujatia
Výroba a interpretácia hry na slovenské gajdy

Miesto konania / kraj
Hriňová / Detva

Termín konania
11.09.2019 - 13.09.2019

Popis projektu

Dňa 11. a 13.09.2019 sa v rámci regionálnej výchovy žiakov miestnej školy uskutoční prezentácia výroby a hry na trojhlasné gajdy. Prezentáciu uskutoční gajdoš Michal Machava v priestoroch múzea ,,Hriňovská drevenica Štefana Nosáľa".

Názov prímateľa
Michal Machava

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5 220,00 €