Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Prezentácie členov Pars Artem v Letnej čitárni Červený rak

Krátky opis
Ďalšia prezentácia členov a priaznivcov združenia internetových autorov PARS ARTEM.
Fotogaléria
Názov podujatia
Pánska jazda za rozmarnou dámou

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
21.09.2020

Popis projektu

V poradí už piata tohtoročná akcia združenia internetových autorov Pars Artem "Panská jazda za rozmarnou dámou" sa niesla opäť v príjemnej tónine, akej je schopná iba žičlivá atmosféra priateľov. Poézia starých harcovníkov, ktorí prišli z rôznych kútov Slovenska (Miroslav Kapusta a Igor Grossman z Banskej Bystrice, Miroslav Dávid z Malaciek, Marek Sopko z Nitry), prepojená s podmanivou hudbou Duo Traky, nenechali nikoho z prítomných na pochybách, že rozmarná dáma – poézia, ešte stále žije a oplatí sa jej dvoriť. Minimálne tak ako sme sa jej dvorili my, na nádvorí Zichyho paláca v Bratislave, kde si nás napriek COVID-19 prišlo vypočuť v počte celkom slušné publikum.

V závere sme uviedli do života i najnovšiu zbierku poézie Miroslava Davida - DOMINO. Bratislava, dovidenia niekedy nabudúce!

Miroslav Kapusta

Názov prímateľa
Pars Artem

Celkový rozpočet:
2 700,00 €

Výška podpory:
2 200,00 €