Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Slová v bubline - deviate umenie/ tvorivé dielne pre autorov komiksov /

Krátky opis
Tvorivé dielne pre autorov komiksových príbehov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Slová v bubline - deviate umenie/ tvorivé dielne pre autorov komiksov /

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
21.04.2017 - 26.05.2017

Popis projektu

Tvorivé dielne Slová v bubline - deviate umenie  sú určené autorom komiksových príbehov. Ich cieľom je podporiť a rozvíjať tvorbu komiksových príbehov,využiť komiks ako médium,ktoré dokáže sprostredkovať rôzne posolstvá detí,formovať ich postoje,upriamiť ich pozornosť na pozitívne hodnoty života,rozvíjať fantáziu a komunikačné schopnosti detí. Dať priestor individuálnej i tímovej práci detí prostredníctvom jednotlivých zložiek komiksu.

Tvorivé dielne sa konajú v dvoch termínoch 21.4.2017 a 26.5.2017.

Názov prímateľa
Divadlo Jonáša Záborského

Celkový rozpočet:
1 070,00 €

Výška podpory:
1 000,00 €