Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vajanského Martin 2020

Krátky opis
Krajské kolo celoštátnej postupovej súťaže a prehliadky Hviezdoslavov Kubín v umeleckom prednese poézie a prózy, v tvorbe jednotlivcov, recitačných kolektívov a divadiel poézie detí, mládeže a dospelých; Termín prehliadky: 24.09.2020. Miesto prehliadky: Literárne múzeum SNK Martin; Počet individuálnych účastníkov a recitačných kolektívov: 30 a 3 kolektívov, počet porotcov: 9. Iné výstupy projektu: plagáty, tlačové správy, fotodoku, kamerový záznam
Fotogaléria
Názov podujatia
Vajanského Martin 2020

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
24.09.2020

Popis projektu

Krajské kolo celoštátnej postupovej súťaže a prehliadky Hviezdoslavov Kubín v umeleckom prednese poézie a prózy, v tvorbe jednotlivcov, recitačných kolektívov a divadiel poézie detí, mládeže a dospelých.

Termín prehliadky: 24.09.2020. 

Miesto prehliadky: Literárne múzeum SNK Martin; 

Počet individuálnych účastníkov a recitačných kolektívov: 30 a 3 kolektívov, počet porotcov: 9. 

Iné výstupy projektu: plagáty, tlačové správy, fotodoku, kamerový záznam.

Po súťaži sa konajú rozborové semináre, ktoré vedie odborná porota pre účinkujúcich recitátorov a kolektívy. Zúčastniť sa ich však môže aj verejnosť. 


Názov prímateľa
Turčianske kultúrne stredisko v Martine

Celkový rozpočet:
3 000,00 €

Výška podpory:
2 700,00 €