Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Celý rok (sa) hráme

Krátky opis
Interaktívny divadelný vzdelávací kurz pre seniorov, pod vedením lektora Petra Hudáka.
Fotogaléria
Názov podujatia
Seniordrama

Miesto konania / kraj
Považská Bystrica / Považská Bystrica

Termín konania
28.09.2020 - 21.11.2020

Popis projektu

KC Cooltajner otvára pre všetkých záujemcov v zrelom veku interaktívny literárno-dramatický kurz.


Počas kurzu si účastníci pod vedením lektora Petra Hudáka osvoja základné divadelné techniky, naštudujú krátku divadelnú hru, ktorú napokon v premiére predstavia počas tohtoročnej Noci divadiel v KC Cooltajner.


Zápis do kurzu prebehne v pondelok 21. septembra 2020 od 9:30 do 11:00 v KC Cooltajner (Bábková sála DK) v Považskej Bystrici alebo individuálne po dohode s lektorom. Tento kurz podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia a je implementovaný v rámci projektu Akadémia vzdelávania pre seniorov KC Cooltajner.

Názov prímateľa
COOLTAJNER

Celkový rozpočet:
5 870,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €